121 275.00 ГРН
Введення даних
2D - відстань/діаметр
Діаметр диска
10"-24"
Тип дисплея
LED дисплей
Шиpинa диcкa
1.5"-20"
Балансування коліс – процедура, яку слід проводити на всіх типах транспорту. Не стали виключенням у цьому питанні й вантажні авто. Навіть, навпаки – через значний пробіг дисбаланс в таких автомобілях з’являється дуже швидко, а значить, робити балансування вантажних автомобілів слід досить часто. Власникам шиномонтажних майстерень, що працюють з важким транспортом, необхідно придбати спеціалізоване обладнання – балансувальний стенд для вантажних авто, параметри якого відповідатимуть характеристикам такої техніки.
Незалежно від типу авто балансування слід проводити кожні 5 тис. км пробігу. Нехтування цією порадою призведе до появи негативних наслідків – швидкого та нерівномірного зносу шин, а також вібрації. Згодом проблема ставатиме все серйознішою і до неприємних, але досить безпечних симптомів, доєднається погіршення керованості авто. Розв’язати її допоможуть майстри СТО, що використовують спеціальний станок для балансування вантажного транспорту.
Чекати появи описаних ознак дисбалансу не слід. Звертатися до фахівців необхідно у наступних випадках:
До того ж слід пам’ятати, що поїздки по дорогах з поганою якістю покриття сприяють дисбалансу. Саме тому проводити балансування вантажного транспорту у таких випадках необхідно частіше.
Для проведення робіт на вантажному транспорті слід використовувати спеціальні балансувальні стенди для СТО. Їх головна перевага полягає в універсальності. Верстати з каталогу магазину «АМ-Технологія» підійдуть для обслуговування як важкої техніки, так і легкових авто та навіть мотоциклів. Загалом, виробники обладнання для балансування виготовляють станки двох типів: автоматичні та напівавтоматичні. Якщо для оснащення сервісу необхідний вантажний балансувальний станок, краще обрати автоматичну модель.
До особливостей сучасного обладнання, представленого відомими світовими виробниками, належить наступне:
Балансувальний станок для вантажівок в автоматичному режимі визначає такі параметри, як діаметр диска, розташування колеса на валу та ширина покришки. Отримані дані передаються на дисплей. Після цього автоматичний балансувальний верстат для вантажівок надає інформацію щодо розподілу тягарців та їх розташування. Важливим параметром сучасного обладнання для балансування є можливість самодіагностики та самокалібрування.
Для отримання додаткової інформації про особливості та переваги стендів для балансування слід звернутися до консультантів «АМ-Технологія».