50.10 ГРН
Вага тягарця
100 г
Тип тягарця
Набивний
Матеріал
Свинець
Коліс вантажних авто, в яких центр маси на 100% збігається із геометричною віссю обертання, не існує. Це означає, що в кожному з них є дисбаланс, який необхідно усунути. Якщо цього не зробити, під час руху на таких транспортних засобах зростатиме вібрація, знижуватиметься комфорт, зношуватимуться деталі підвіски та керування, а також шини. Вирішити проблему допомагає балансування, для якого використовуються балансувальні важки для вантажівок. Вироби, що мають спеціальну форму, навішуються на диски або обода, за рахунок чого вдається максимально знизити дисбаланс або повністю усунути його. Купити балансувальні важки можна в інтернет-магазині «АМ-Технологія».
Класифікація виробів досить велика. Один від одного вони відрізняються типом, методом монтажу та матеріалом для виготовлення. За типом вироби поділяються на стандартні та моделі для литих дисків. За способом монтажу аксесуари діляться на самоклеючі та набивні.
Такі тягарці є виробами, оснащеними кріпильною скобою. Їх установка на край диска проводиться за допомогою молотка. В результаті удару скоба охоплює обід і надійно фіксує на ньому тягарець завдяки пружній конструкції. Важки цього типу можуть мати роз'ємну та нероз'ємну конструкцію. Вага тягарців для вантажівок різноманітна. В асортименті "АМ-Технологія" представлені моделі від 25 до 400 г.
Цей варіант важків для балансування вважається новим. Вироби виглядають, як плоска пластина квадратної або прямокутної форми, на задній частині якої є клейкий шар з високими показниками адгезії або двосторонній скотч. Технологія їхнього монтажу максимально проста. Тягарець приклеюється на внутрішню горизонтальну поверхню обода без додаткового кріплення.
За матеріалом для виробництва балансувальні грузики для вантажних коліс можуть бути сталевими, свинцевими або цинковими.
Головним показником, який потрібно враховувати перед тим, як робити вибір важків, є вага. Крім цього, для набивних тягарців актуальним є такий параметр, як діаметр диска, оскільки вони випускаються у вигляді дуг. Однак у вантажних автомобілях найчастіше використовуються важки у вигляді прямого бруска. Його форма підганяється майстром безпосередньо під час встановлення.
Вибираючи балансувальні важки для вантажних авто, слід враховувати й інші особливості: