Ремонт радіальної вантажної шини за допомогою грибків №291UL та №292UL   -Шиноремонт

Карбідні фрези та посилені радіальні грибки призначені для ремонтів пошкоджень діаметром від 10мм до 13мм у радіальних шинах вантажних автомобілів та інших транспортних засобів. Ніжка грибка заповнює пошкодження, а капелюшок з кордом радіальної конструкції посилює пошкоджену поверхню зсередини. Подібно до будь-якого високоякісного виробу, радіальні грибки необхідно застосовувати правильно для досягнення оптимальних результатів. Тільки при правильному встановленні грибка шина буде надійно служити до закінчення свого терміну експлуатації.

Увага! При ремонті радіальних шин використовуйте карбідну фрезу №271/38 з грибком №291UL, а також карбідну фрезу №272 з грибком №292UL

1. Уважно огляньте шину із зовнішньої та внутрішньої сторони, щоб визначити її ремонтопридатність. Зона огляду має бути добре освітлена.
2. Позначте місце пошкодження шини із зовнішньої та внутрішньої сторони за допомогою маркувального крейди №951.
3. Видаліть предмет, що спричинив прокол шини.
4. Дослідіть пошкодження із зовнішньої та внутрішньої сторони шини. Перевірте глибину проколу зовні та зсередини.
5. З внутрішньої сторони шини визначте кут проколу за допомогою спірального шила №915.
6. Якщо кут проколу перевищує 25°, необхідно застосовувати комбінований метод ремонту (за допомогою ніжки грибка та армованої латки). Виміряйте габарити пошкодження. Якщо діаметр становить 10 мм, використовуйте радіальний грибок №291UL, якщо діаметр дорівнює 13 мм, використовуйте радіальний грибок №292UL.
7. Поєднайте центр грибка з центром проколу і обведіть капелюшок грибка крейдою на відстані 25 мм. Це буде область механічної обробки шини.
8. Нанесіть рідину для чищення на зазначену область шини за допомогою атомайзера №975.
9. Поки зазначена область ще волога, видаліть бруд скребком № ABT-14B.
10. Обробіть зазначену область абразивною напівсферою на пневмодрилі. Швидкість обертання пневмодриля при обробці не повинна перевищувати 4000 об/хв.
11. Підготуйте пошкодження за допомогою карбідної фрези на пневмодрилі. Швидкість обертання пневмодриля при обробці проколу не повинна перевищувати 1200 об/хв. Використовуйте обертання за годинниковою стрілкою. Обробіть прокол із внутрішньої сторони шини. Повторіть цю процедуру щонайменше тричі.
12. Повторіть пункт 11, обробивши прокол із зовнішньої сторони шини. Повторіть цю процедуру як мінімум три рази, щоб забезпечити необхідну підготовку пошкодженого місця.
13. Очистіть місце пошкодження дротяною щіткою S892 при швидкості обертання дриля 4000 об/хв, потім очистіть пилососом.
14. Очистіть оброблювану область пилососом AV301 для видалення металевої стружки та гумового пилу.
15. Використовуючи пензлик, нанесіть шар клею №760 усередину проколу.
16. Нанесіть шар клею №760 від центру проколу до країв. Дайте клею приблизно 3-4 хвилини для того, щоб він повністю висох.
17. Частково зніміть синю захисну плівку з підкладки грибка та звільніть сірий шар гуми. Це дозволить брати підкладку, не торкаючись руками сірого шару гуми, а також запобігатиме передчасному приклеюванню, поки грибок не буде поставлений на місце.
18. Нанесіть клей №760 на ніжку грибка. Тримайте грибок горизонтально, щоб клей не стікав на підкладку.
19. Вставте металевий стрижень грибка в отвір проколу. Увага! Переконайтеся, що стрілка на шапці грибка спрямована до обода шини.
20. Витягніть ніжку грибка плоскогубцями за металевий стрижень, доки він не стане на місце. При цьому перевірте збіг напрямку стрілки до обода.
21. Як тільки грибок встановлений на місце, натисніть на капелюшок грибка великим пальцем і притисніть його до шини.
22. Ретельно прикатайте капелюшок грибка за допомогою розкочування №T-15-3 від центру до країв.
23. Остаточно видаліть блакитну захисну плівку і прикатайте розкочуванням краю капелюшка грибка.
24. Видаліть прозору поліетиленову захисну плівку.
25. При ремонті безкамерної шини нанесіть герметик №738 по периметру капелюшка грибка і на оброблену поверхню, що залишилася. При ремонті камерної шини нанесіть тальк, щоб уникнути злипання країв капелюшка грибка та камери.
26. Відріжте виступаючу частину ніжки грибка нарівні з поверхнею шини. Якщо ніжка закриває канавку малюнка протектора, можна нарізати протектор заново в місці ремонту.
27. Ремонт завершено. Шина готова до експлуатації.